N Crypto Conference 2023

26 листопада 2023 року відбулася перша масштабна та захоплююча подія – N Crypto Conference 2023, яка зібрала близько 500 учасників.
Учасники обговорювали зміни на ринку криптовалют після халвінгу біткоїна, регулювання цієї сфери, різні аспекти вузлів та блокчейну, а також аналізували вплив найбільш відомих ретродроп-проектів.

На конференції виступили 3 спікери, практики у своїй галузі, які поділилися цінною інформацією та знаннями.

Конференція зібрала представників різних сфер, хто хотів поглибити свої знання у світі криптовалют та отримати інсайти від провідних експертів. Учасники мали можливість активно обмінюватися думками та взаємодіяти з іншими гостями, що створило відмінну атмосферу співпраці та обміну ідеями

Окрім цього, був організований благодійний аукціон, під час якого було зібрано 70 000 гривень! Головним партнером конференції стала біржа Bingix, а також було залучено багато медійних партнерів. Охоплення аудиторії становило більше 300 000 унікальних користувачів.

Крім основної частини події, відбулася закрита велика нетворкінг вечірка, де близько 100 учасників мали можливість обмінюватися думками та досвідом зі спікерами та експертами галузі та створювати корисні зв’язки.

N Crypto Conference виявилася важливим інформаційним майданчиком, який надав учасникам змогу не лише дізнатися про останні тенденції у світі криптовалют, але й поглибити свої знання та розуміння цієї динамічної галузі.