АІ та ChatGPT: можливості і сфери застосування. Київ

Зустріч зі Станіславом Подячевим викладачем kmbs і випускником MBAF-4 та Євгеном Пенцаком, кервником MBAF 21 лютого о 18:00 в kmbs буде присвячена обговоренню і демонстрації нових можливостей, які відкриває для нас АІ.

Сучасні технології розвиваються хвилями, і коли розмір хвилі набуває великих розмірів, то відповідна технологія «вибухає» і призводить до революційних змін у різних сферах людського життя. Винайдення колеса, парової машини, друкарського станка, двигуна внутрішнього згоряння, літального апарата, Інтернету тощо.

Так само зараз відбувається й зі Штучним Інтелектом (АІ). Він може писати листи, спілкуватись, відповідати на запитання, рекомендувати, досліджувати, малювати, писати музику, обчислювати, працювати з даними, прогнозувати… А що ж будуть робити люди різних професій з широким впровадженням АІ? Боротись з ним? Ігнорувати його? Чи спільно працювати, знаходити синергію і підвищувати продуктивність своєї праці?

Відповідь очевидна. Співпрацювати!

? Як створити робоче місце для співпраці з АІ?
? Як його налаштувати, враховуючи специфіку роботи та опис відповідної посади?

Для цього потрібно навчити АІ різних типів гнучко співдіяти, передаючи завдання в правильній послідовності від одного інструменту АІ до іншого.

Для українців, які втратили роботу під час війни, які вимушено переїхали зі своїх домівок, яким важко відразу інтегруватись у нові спільноти — це особлива можливість освоїти першими нові професії, які виникають на стику різних компетенцій. Нам потрібно писати історії успіху використання АІ у різних сферах бізнесу, освіти та творчості.

Формат: онлайн + офлайн
Реєстрація: https://forms.office.com/e/yFHTmtxaVH